Genderová dysforie

Délka kurzu: 90 minut

Přihlaste se na seminář který proběhne online na téma Genderová dysforie.

Tématem které v poslední době pálí děti i mládež, jejich rodiče, zkušené vedoucí kroužků i na táborech, ale i pozorné učitele ve školách nás provede zkušený odborník z praxe, sexuální poradce a pedagog Dr. phil. Mgr. Aleš Svoboda, M.A.

V našem online semináři k nejen uvedenému tématu se zprvu krátce zaměříme na dlouhé dějiny oněch pseudonovodobě vzniklých skupin lidí v různých kulturách a vysvětlíme si dále pojmy, jejichž to často nesprávné užívání vede ke zbytečným iritacím již tak iritované společnosti nejen mezi lajky, ale nezřídka i mezi odborníky. Především se pak budeme bavit o tom, jak bychom se měli k těmto tématům stavět, ať už náležíme do jakékoli skupiny či nenáležíme nikam, ale přesto žijeme na planetě Zemi.

 

Čas konání: 22.11.2023 18:30-20:00

Místo prezenčního konání: online. Případně online z našeho hubu SENNO, Senovážné náměstí 24, Praha 1

Seminář je pro všechny přihlášené účastníky ZDARMA.

Online účastníci budou připojeni přes platformu Google Meet.

Odkaz Vám bude zaslán po přihlášení na Váš email před konáním kurzu.

Registrace do kurzu

Genderová dysforie

Není skladem

Fakturační údaje

Vaše objednávka

Produkt
Množství
Celkem
Mezisoučet 0.00 
Objednávka celkem 0.00 
  • Proveďte platbu přímo na náš účet. Prosím použijte číslo objednávky jako variabilní symbol platby. Vaše objednávka bude zpracována a odeslána až poté, co bude platba uhrazena na náš účet.

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení Vaší objednávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu a k dalším účelům popsaných na stránce ochrana osobních údajů.

Přihlásit se

Přihlášením získáte přístup ke zvýhodněným cenám a dalším benefitům.